تخصص وکیل تجاری
وکیل تجاری کیست
نوشته شده توسط macoo
2 ماه پیش
ست کردن کیف سبز با لباس
ست کردن با کیف سبز
نوشته شده توسط macoo
2 ماه پیش

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خانم

مشاوره حقوقی وکیل خانم : زمانی که آمار مراجعین دفاتر و موسسات حقوقی را مورد بررسی قرار میدهیم متوجه میشویم که بسیاری از خانم ها در دعاوی و مسائل خود تقاضا دارند تا وکیل خانم انجام امور آنها را مورد بررسی قرار دهد.

در گذشته یافتن وکلای خانم کار سختی بود زیرا که تعداد وکلای خانم نسبت به آقایان بسیار کمتر بود اما امروزه با توجه به رشد اجتماعی جامعه ایران و همچنین در نتیجه تلاشهایی که برای برابری حقوقی زنان و مردان انجام شده است ما شاهد این پدیده هستیم که خانم ها نیز در مشاغل مختلف جامعه در کنار آقایان به فعالیت میپردازند.

جامعه حقوقی نیز از این پیشرفت همگانی عقب نمانده است و امروز که میزان وکلای خانم نسبت به آقا مورد بررسی قرار میدهیم میبینیم که میتوان با کمی اغماض به تعداد برابری میان آنها رسید.

به همین دلیل که تعداد این دسته از وکلای بیشتر شده است یافتن یک وکیل خانم متخصص و مسلط به قوانین برای انجام امور و یا دریافت مشاوره حقوقی دیگر کاری سختی نمیباشد.

فهرست مطالب

بهترین وکیل خانم

افراد برای بهترین بودن در هر زمینه ای که در آن فعالیت میکنند باید دارای یکسری ویژگی ها باشند در غیر این صورت جزء افراد عادی فعال در آن حوزه میباشند.

کار وکالت به دلیل اینکه مربوط به مسائل علوم انسانی میشود نمیتوان شخص یا مجموعه مشخصی را به عنوان بهترین معرفی نمود زیرا که ممکن است با توجه به نظر برخی از افراد بهترین و به نظر برخی دیگر حتی خوب هم نباشد.

به همین دلیل با بررسی ویژگی هایی که ذیل این مطلب بیان خواهیم کرد میتوانید به دنبال بهترین وکیل خانم برای دریافت مشاوره حقوقی بگردید تا شخص مورد نظر خود را بیابید.

دانش حقوقی و تجربه کاری بالا وکیل خانم

از متخصص و مجرب بودن وکیل میتوان به عنوان مهمترین ویژگی وی یاد کرد.

زیرا در ابتدا با تسلطی که نسبت به قوانین و مقررات روز و همچنین مباحث مطروحه در کتب حقوقی دارد میتواند تفسیر درستی از مسئله و مشکلات حقوقی بیان کند و سپس با استفاده از تجربه کاری که در سالیان مختلف کسب کرده است بهترین راهکار را به موکلین خود پیشنهاد دهد

صبور و شکیبا بودن وکیل زن

دیگر ویژگی مهم برای وکلای خانم صبر و بردباری بالا و همچنین شنیدن سخنان موکل خود میباشد تا ایشان تمام مسئله را با جزئیات بیان کرده و سپس بهترین راهنمایی را دریافت نماید

رازداری بانوان وکیل

به دلیل اینکه معمولا خانها برای مسائل و مشکلات خانوادگی خود به به دنبال وکیل خانم هستند و ممکن است که برای بیان موضوع مجبور باشند از خصوصی ترین اتفاقات سخن به میان آورند وکیل باید تمام این سخنان را به مثابه راز موکل خود دانسته و از بیان آن خودداری نماید

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانم

مشاوره حقوقی با وکیل خانم علاوه بر مزیتهایی که باقی مشاوره حقوقی از قبیل راهنمایی درست و سپردن کار به کاردان آن دارد، دارای این مزیت است که به دلیل خانم بودن مشاوره گیرنده و وکیل دادگستری ، درک متقابلی از مسئله برای وکیل صورت گرفته و میتواند به بهترین شکل موکل را برای دفاع از حقوق تضییع شده خود راهنمایی کند.

مشورت با وکیل خانم برای مهریه

یکی از بیشترین موضوع مراجعه در بین دعاوی حقوقی که به دنبال وکیل زن هستند، مسائل و مشکلات مربوط به مهریه میباشد.

وکیلی که در موضوع مهریه به آن مراجعه میکنید باید تسلط کافی به حقوق خانواده و قوانین و مقررات آن در قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده داشته باشد.

زیرا در برخی از موارد ممکن است که رعایت نکردن یکی از وظایفی که توسط قانون بر عهده زن قرار داده شده است بخشی از مهریه به وی تعلق نمیگیرد یا یکی از شروطی که به عنوان شرط ضمن عقد بیان شده است سبب سختی در دریافت مهریه میشود.

برای مثال اگر زن و شوهر پس از عقد نزدیکی نکرده باشند و طلاق بگیرند، زن تنها مستحق دریافت نیمی از مهریه میباشد.

از این قبیل مسائل پیچیده و نکات ریز در احکام مربوط به حقوق خانواده بسیار دیده میشود و وکیل با ارائه مشاوره حقوقی و بررسی مسئله میتواند شما را از این قبیل نکات مطلع نماید

مزیت مشاوره حقوقی با وکیل خانم

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل خانم چقدر است؟

به طور کلی هزینه ای که از سوی وکلا  برای ارائه مشاوره حقوقی از موکلین دریافت میشود میان وکیل مرد و زن تفاوتی نمیکند.

شما زمانی که به دنبال دریافت مشاوره حقوقی از وکیل دادگستری هستید ممکن است با برخی از موارد از قبیل مشاوره حقوقی رایگان نیز برخورد داشته باشید.

زمانی که از چنین مجموعه هایی مشاوره حقوقی دریافت میکنید توجه داشته باشید حتما شخصی که شما را راهنمایی میکند وکیل پایه یک دادگستری باشد و از کارشناسان حقوقی یا افرادی که تنها چندین کتاب حقوقی را مطالعه کردند و هیچگونه مجوز ارائه مشاوره حقوقی ندارند مشورت نگیرید زیرا این راهنمایی نه تنها به حل مشکلات شما کمکی نخواهد کرد بلکه ممکن است با یک اقدام اشتباه که از تصور غلطی که این فرد برای شما ایجاد کرده است متحمل ضررهای هنگفتی شوید.

با بررسی آماری نسبت به هزینه های مشاوره حقوقی میتوان گفت که به طور میانگین مشاوره تلفنی با وکیل خانم در شهر تهران قیمتی در محدوده 120 تا 300 هزارتومان دارد و مشاوره اگر به صورت حضوری باشد حدود 500 تا 900 هزارتومان میباشد.

مشاوره حقوقی خانم در تهران

شهر تهران به دلیل جمعیت بالایی که دارد طبیعی هست که بیشترین تعداد مراجعه به وکیل و مراجع قضایی نیز در این شهر وجود داشته باشد.

پس اگر به دنبال وکیل خانم خوب در شهر تهران هستید به راحتی میتوانید با یک جستجوی ساده در اینترنت آدرس و شماره تماس دفاتر و موسسات حقوقی که توسط وکلای خانم خدمات حقوقی خود را ارائه میدهند را بیابید و برای برقراری ارتباط و اطلاع از میزان هزینه های مشاوره ای آنها تماس بگیرید

نتیجه گیری

در نتیجه میتوان گفت که استفاده از وکیل خانم برای افراد میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثالی که ما در متن بیان کردیم این بود که مسائل و مشکلات مربوط به خانواده به این دسته از وکلا ارجاع داده میشود اما همیشه اینطور نیست و ممکن است که برخی از افراد به دنبال وکیل تجاری خانم، وکیل ملکی خانم و … باشند

تخصص وکیل تجاری

وکیل تجاری کیست

وکیل تجاری : به صورت کلی وکیل به شخصی گفته میشود که با داشتن دانش تخصصی حقوقی و تجربه کاری در مراجع قضایی میتواند به افراد مختلف در حل مسائل و مشکلات که منشاء حقوقی

اشتراک گذاری

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادات مکو

  • موبایل
  • آشپزی
  • مد و لباس
  • سفر و گردشگری
  • مهارت‌های ارتباطی

بررسی گلکسی زد فولد 4 [به همراه بررسی ویدیویی]

2 سال پیش 5 دقیقهزمان مطالعه

راهنمای خرید بهترین لپ‌تاپ 15 اینچی

2 سال پیش

گوشی گوگل پیکسل Pixel 7 Pro 5G با دو نسل قبل

3 سال پیش

کالبدشکافی گلکسی اس 23 شباهت زیاد آن به گلکسی اس 22 را نشان می‌دهد

3 سال پیش

طرز تهیه برگر برنج (رایس برگر) با گوشت چرخ کرده

1 سال پیش

طرز تهیه چیپس پیاز خانگی بدون فر

1 سال پیش

طرز تهیه سوسیس بندری اصل جنوبی

1 سال پیش
خورش مرغ کاری با ماست و خامه

طرز تهیه آب دوغ خیار ساده خانگی برای دو نفر

1 سال پیش
ست کردن کیف سبز با لباس

ست کردن با کیف سبز

2 ماه پیش
استایل و ست کردن با کیف قرمز

استایل‌های مختلف با کیف قرمز

5 ماه پیش
استایل‌ ست کردن با کیف آبی

استایل‌ های مختلف با کیف آبی

6 ماه پیش
استایل با کیف زرد و ست کردن

استایل های مختلف با کیف زرد

7 ماه پیش

از سیر تا پیاز اجاره خودرو در کانادا را بشناسید

1 سال پیش

تفریحات مصرتحقق رویای سفر به سرزمین عجایب

1 سال پیش

تفریحات آبی آنتالیا؛ تفریح در آغوش آب‌های آرام

1 سال پیش

جزیره مروارید قطر؛ تجربه سفری مجلل در جزیره‌‌ای دست‌ساز

1 سال پیش

آیا من در یک رابطه اشتباه هستم؟‌ ۱۳ نشانه مهم و کارهایی که باید انجام دهید

3 سال پیش 8زمان مطالعه

مجرد بمانیم یا ازدواج کنیم؟ مقایسه زندگی مجردی و متاهلی

3 سال پیش 6زمان مطالعه

سندرم تک فرزندی؛ واقعیتی ثابت شده یا افسانه‌‌ای قدیمی؟

3 سال پیش 7زمان مطالعه

چطور در مصاحبه شغلی مجازی موفق عمل کنیم؟

3 سال پیش 8زمان مطالعه